В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №878

Опасен необезопасен кладенец кв.Запад

Начало
07.06.2021
ID:
878

Опасна детска площадка

Подаден от: Вероника Петкова

Място/адрес: квартал Запад

Описание: Здравейте. Миналия ден решихме да посетим една от заградените площадки за кучета, намираща се на кв.Запад. По-малката, която се намира над бившето заведение Акрополис. Влязохме с децата и с ужас забелязахме отворен и необезопасен кладенец в средата на площадката. Освен, че някое куче, тичайки, може да скочи вътре, на тази площадка ходят деца, решили да позабавляват домашния си любимец. Съоръжението е изключително опасно! На второ място, вляво от входната врата към площадката има участък, в който оградното пано не стига до земята и по-малките кучета спокойно могат да излязат. Което обезсмисля използването на площадката, защото човек, пускайки кучето си свободно, не очаква да има дупка, от която то да излезе. Моля да проверите този кладенец и по възможност незабавно да се обезопаси. Благо


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 18.08.202111:55
    Уважаема г-жо Петкова, уведомяваме Ви, че кладенецът на кв. Запад е обезопасен.
  • 18.06.202111:12
    Уважаема г-жо Петкова, мястото е обозначено с предупредителна лента. За кладенеца е поръчан капак и ще бъде затворен и обезопасен веднага, след като ни бъде доставен.
  • 07.06.202109:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали