В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №875

Непочистена настилка с камъни

Начало
06.06.2021
ID:
875

Отпадъци/почистване

Подаден от: Десислава Запрянова

Място/адрес: Улица "Илинден"

Описание: Здравейте. През изминалата седмица имаше обилни количества валежи, които причиниха неуредици в много участъци от пътя. През тази седмица, отново се очакват значителни количества дъждове. Сигнализирам за провлачени камъни по настилката, които никой не почисти след лошото време. Преминаването през улицата е затруднено, а при сухо време създава облаци от прах и допълнителна мръсотия. Предвид очакващите се нови лоши атмосферни условия в нашия район, моля от мое име и от гражданите живущи на улицата, да се намери подходящо време, тя да бъде почистена от малките камъни и пясък. Бездомните кучета в кадрите са само бонус, който дори не смея да коментирам... Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.06.202116:54
    Уважаема г-жо Запрянова, уведомява Ви, че на 07.06.21 г. и 08.06.21 г. бяха пренасочени работници за почистване на цялата ул. ”Илинден”. За повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел.: 0331 20 304 - отдел "Екология и околна среда" към община Асеновград.
  • 07.06.202109:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали