В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №874

Шум

Начало
06.06.2021
ID:
874

Въпрос

Място/адрес: Росица 28

Описание: Здраввйте искам да попитам общината до кога ще търпим музиката от ромските сватби в квартал лозница. Започват още в 8 часа сутринта в неделя. Според вас това нормално ли е? В почивните ни дни да не може човек да си отпочине а да не говорим че имаме и малко дете което неможе да спи по цял ден.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител