В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №873

Свлачище на Баделема

Начало
05.06.2021
ID:
873

Опасна улична дупка

Подаден от: Галина Апостолова- Орманова

Място/адрес: Баделема между блок 1 и блок

Описание: Уважаеми дами и господа, След проливния дъжд миналата седмица, се активира свлачище на пътя, което затрудни излизането от блокове 5, 6 и 7.Обадих се на 112. Дойде багер, който от едното място на другото завлече половината кал, а камъните и храстите набута в края на пътя. На ул. "Капитан Андреев" , малко над лаборатория "Зинвест" , зейна огромна дупка и натряскан асвалт. Иначе пътни данъци , такси смет си плащаме. Какво трябва да се случи , за да реагирате , моля? Ако и този път не обърнете внимание, ще се обърна към БНТ ! Благодаря Ви за отделеното време и внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител