В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №87

Изоставен автомобил

Начало
11.03.2020
ID:
87

Друго

Място/адрес: Бул. България 37

Описание: Има изоставен автомобил, на бул. България 37, отзад на блока. В непосредствена близост до трафопоста и сладкарница Нико


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител