В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №869

Улично осветление

Начало
03.06.2021
ID:
869

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ангел

Място/адрес: Ул,,Неофит Рилски,,4

Описание: Уличното не работи и лампите не светят от два-три дена в определеното за това време!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител