В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №867

Негоден пътен знак

Начало
03.06.2021
ID:
867

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Angel

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“, 4230 Асеновград, България

Описание: Масово неспазване на знака поради намалената му забележимост.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:04
    Здравейте! Съгласно новия Генерален план за организация на движението, предимството на движение на автомобилите ще бъде сменено - в полза на ул. "Възрожденци", като знакът ще бъде подменен.
  • 04.06.202109:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали