В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №866

Висока трева на детска площадка в кв Изток

Начало
03.06.2021
ID:
866

Друго

Подаден от: Ивайло мирчев

Място/адрес: ул. „Ангел Войвода“ 44, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неокосени тревни площи в детска площадка


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител