В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №865

Кърлежи

Начало
03.06.2021
ID:
865

Друго

Подаден от: ДМ

Място/адрес: ул. „Генерал Дандевил“ , 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Всички казват и всички виждаме табели, че навсякъде е пръскано срещу кърлежи. Добре.... Но защо всяка вечер след поредната разходка с кучето /и не само аз, и не само моето/... се прибираме с кърлежи, при условие, че ходим само по улиците или тротоарите в махалата около стадиона. ВСЯКА ВЕЧЕР! Дори мен ме налази докато се разхождахме!!! ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е, СЛЕД КАТО Е "ПРЪСКАНО НАВСЯКЪДЕ"??? Трябва незабавно да се вземат и други мерки! Нямам представа какви, но е страшно! Вместо да се наслаждаваме на разходки с домашните любимци се превърнахме в изнервени стопани и падари, които всяка вечер се притесняват тази напаст да не се пренесе в дома ни!!!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител