В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №864

Пропадане на асфалта

Начало
03.06.2021
ID:
864

Опасна улична дупка

Подаден от: Adrian Bumbarov

Място/адрес: Oboriste 14

Описание: Новия положен асфалт пропада и има незакърпена дупка от предишно копане.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител