В процес 72 Приключени 2381

Сигнал №863

Камъни на пътя

Начало
03.06.2021
ID:
863

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Пламен

Място/адрес: Пътят за Горни Воден

Описание: Разпилени камъни на пътя, предпоставка за ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител