В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №862

Липса на улично осветление

Начало
02.06.2021
ID:
862

Неработещо улично осветление

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Ул. “ Клокотница”

Описание: Здравейте, От 4-5 дни на ул. “ Клокотница” няма улично осветление. В същото време осветлението на ул. “ Цар Освободител” и ул. “ Илинден” уличното осветление е включено дднонощно.... Моля за много бърза реакция- не само, защото плащаме данъци, а защото това е опасно. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител