В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №86

Дезинфекция

Начало
11.03.2020
ID:
86

Въпрос

Място/адрес: Асеновград

Описание: Понеделник ще бъдат ли дезинфектирани училищата и детските градини?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.03.202016:18
    Здравейте! Отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград Ви уведомява, че поддържането и дезинфекцията на училищата и детските градини е задължение на директора на съответното учебно заведение. Дезинфекция на учебните заведения е извършена преди затварянето им заради извънредното положение. Общината има ангажимент да извършва дезинфикция на площите за обществено ползване.
  • 16.03.202008:32
    Въпросът Ви е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали