В процес 89 Приключени 1953

Сигнал №859

Непочистен контейнер

Начало
02.06.2021
ID:
859

Отпадъци/почистване

Подаден от: Николета Жекова

Място/адрес: Кв. "Запад", ул." Стоян Джансъзов", пред бл.104

Описание: Вече 5-ти ден контейнерът на споменатия адрес не се изпразва. Препълнен е, уличните кучета и котки разнасят хранителните отпадъци. От месеци, може и повече, контейнерът е без колело, което по принцип затруднява неговото почистване.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.06.202116:44
    Уважаема г-жо Жекова, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград и фирма „КМД”. От направената проверка се установи, че в контейнера за битови отпадъци има изхвърлени строителни отпадъци и поради тази причина не може да бъде обслужен. Възложено е на фирмата изпълнител да предприеме мерки по почистането на контейнера, както и да смени амортизирания съд. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете на тел.: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 03.06.202108:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали