В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №858

Паднало дърво

Начало
01.06.2021
ID:
858

Паднало дърво

Подаден от: Димитрина Халуми

Място/адрес: Асеновград ПЗ Север

Описание: Моля да бъдат предприети мерки или дадени насоки.Дървото е паднало върху оградата на работното място и опира върху налична оранжерия,която може да се скъса.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител