В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №855

премахнати пътни знаци, забраняващи движение надясно

Начало
31.05.2021
ID:
855

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Яни

Място/адрес: ул.Червена скала и ул.Георги Данчов (на ъгъла на църквата Свети Николаъла

Описание: Моля да се сложат наново премахнатите пътни знаци, забраняващи продължаване движението надясно от ул.ЧЕРВЕНА СКАЛА и ул. СТАНИМАКА към ул.Георги Данчов. Последната улица е еднопосочна и колите идват отгоре без да имат видимост заради завоя, което е много опасно. Хора, които не са от квартала и от града, идвайки от другите две улици не предполагат , че се превръщат в евентуални жертви... Моля да се вземат нужните мерки , докато не е се е случило най-лошото!!!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител