В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №852

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
852

Отпадъци/почистване

Подаден от: Румяна Николова

Място/адрес: Горни Воден срещу хотел Чифлика ,бившия стоп.двор

Описание: Кошът за отпадъци е без дъно и не се вземат мерки да бъде подменен.Моля да бъде сменен,тъй като данъците са големи,а услугата не е на ниво!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.06.202116:57
    Уважаема г-жо Николова, уведомяваме Ви, че амортизираният съд за битови отпадъци, който е предоставен на фирма „Лесхарт”, намиращ се в кв. "Горни Воден", ще бъде сменен от обслужващата фирма в срок до 15.06.21 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 31.05.202112:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали