В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №851

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
851

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул.Свети Кирик срещу хотел Чифлика

Описание: Кошът за отпадъци на фирма Лесхарт ЕООД /бившия стоп.двор на Горни Воден/е счупен/без дъно/и е сигнализирано,но не са взети все още мерки.Моля за подмяна на коша/обръщам внимание на факта,че данък смет е на доста висока цена,която незнайно защо поскъпна още повече,а услугата се изпълнява повече от лошо/


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.06.202116:51
    Уважаема г-жо Николова, уведомяваме Ви, че амортизираният съд за битови отпадъци, който е предоставен на фирма „Лесхарт”, намиращ се в кв. "Горни Воден", ще бъде сменен от обслужващата фирма в срок до 15.06.21 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 31.05.202112:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали