В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №850

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
850

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул.Капитан Андреев №7

Описание: В следствие на силния проливен дъжд на 28,05,2021,на пътя на ул.Кап.Андреев 7,асфалта беше прокопан и се отвори доста голяма и опасна дупка.Моля да бъдат взети мерки за отстраняването й.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.06.202110:21
    Уважаема г-жо Николова, ремотът е възложен на фирма изпълнител.
  • 31.05.202116:39
    Уважаема г-жо Николова, към момента се извършва оглед на щетите по уличната настилка в Асеновград, възникнали вследствие на бурята. Възстановяването й ще бъде възложено при благоприятни климатични условия. Междувременно, ще се предприемат действия по обозначаване на опасните участъци.
  • 31.05.202112:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали