В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №85

Ремонт на парка на гарата

Начало
11.03.2020
ID:
85

Предложение

Място/адрес: Асеновград, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Като човек, който пътува почти всеки ден с влака до Пловдив, искам да предложа да бъдат направени нормални пешеходни алеи от пътя към гарата, както и да бъде изградено/оправено осветлението на самия парк, водещ до жп-линиите. Много е неприятно да се "гази" през водата и калта, след като е валяло. Около последните заминавания вечерта на влака, там е много тъмно, тъй като осветлението е чак на жп-линиите. На ден минават хиляди асеновградчани оттам и мисля, че трябва да е добре всичко.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202016:42
    Уважаеми г-н Тонев, уведомяваме Ви, че паркът попада в имот, който е частна собственост и община Асеновград не може да предприеме действия по реализиране на ремонтни дейности на съществуващата алейна мрежа и парково осветление.
  • 16.03.202008:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали