В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №848

Опасна сграда

Начало
30.05.2021
ID:
848

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Венцислав Василев

Място/адрес: Улица Цар Иван Асен 2

Описание: Много опасна изоставена сграда. Всеки ден минават стотици хора по тротоара пред нея. Включително малки деца. Когато стане трагедията ???


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.07.202117:00
    Уважаеми г-н Василев, благодарим Ви за сигнала. Пълната и последно актуализирана информация по него, ще откриете ТУК: https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/obshtina-asenovgrad-remontira-pokriva-na-karaalanovoto-uchilishte
  • 31.05.202116:39
    Уважаеми г-н Василев, Караалановото училище е паметник на културата, съгласно за което е необходимо изработването на проект от лицензирани от Министерството на културата инженери. Община Асеновград вече разполага с работен проект за цялостната реконструкция и реставрация на сградата, съгласуван с ресорното министерство и Национален институт по културно и историческо наследство. В инвестиционната програма за 2021 г. община Асеновград е предвидила за изпълнение на I етап от този проект средства за основен ремонт на покрива на сградата. при избран изпълнител за конкретния обект ще се предприемат действия по неговото изпълнение.
  • 31.05.202111:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали