В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №847

Изровена улица след поройния дъжд.

Начало
29.05.2021
ID:
847

Друго

Подаден от: Елена

Място/адрес: Улица,Матей Преображенски"

Описание: След поройния дъжд улицата е изровена и насипания чакъл е вече на кръговото до пощата.Това ли беше ремонта?Нека се извърши оглед и да се сложи поне тънък слой асфалт.Моля кмета да обърне внимание и да се вземат мерки.Многократно сме правили подписки и се оказва ,че улицата е била асфалтирана няколко пъти.А това не е така,никога е нямало дори и запечатка от асфалт.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.09.202115:05
    Здравейте! Ул. "Матей Преображенски" е част от проект за изграждане на техническа инфраструктура на новообразувалия се квартал над нея. Във връзка с горното, трябва да бъдат изградени, първо, подземните инфраструктури: ВиК и електроинсталации, след което да се укрепи на местата, на които това е необходимо. След изпълнението на тези дейности следва да се положи трайната настилка.
  • 31.05.202116:37
    Здравейте! Към момента се извършва оглед на щетите по уличната настилка в Асеновград, възникнали вследствие на бурята. Възстановяването й ще бъде възложено при благоприятни климатични условия. Междувременно, ще се предприемат действия по обозначаване на опасните участъци.
  • 31.05.202111:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали