В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №845

Строителни отпадъци

Начало
27.05.2021
ID:
845

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Ул.Генерал Гурко 23, кв. Долни Воден

Описание: Съседите ни- Фатма Исмаил от Генерал Гурко 23 натрупаха тротоара със строителни отпадъци. Тротоарът е неизползваем от 5 месеца. Молим за вашето съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител