В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №843

Счупена люлка на детска площадка

Начало
27.05.2021
ID:
843

Опасна детска площадка

Подаден от: Гергана

Място/адрес: Ул.Цар Иван Асен II 82

Описание: На детската площадка на ул.Цар Иван Асен II 82 е счупена люлката, както и вратата на оградата.Моля да се предприемат мерки


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.07.202115:40
    Здравейте! Детската площадка, която визирате, е включена в графика за текущите ремонти. Ремонтните дейности на детската площадка на ул. „Цар Иван Асен II“ №76, 78 и 82 са предвидени да стартират от днес, 09.07.21 г.
  • 31.05.202116:33
    Здравейте! Предстои сключване на договор за текущ ремонт на детските площадки на територията на община Асеновград. Към момента на същите се извършват огледи. При избор на изпълнител детските площадки ще бъдат отремонтирани.
  • 27.05.202115:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали