В процес 42 Приключени 1322

Сигнал №841

Огромна дупка

Начало
26.05.2021
ID:
841

Опасна улична дупка

Подаден от: Емил

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 68, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Дупката е широка и дълбока.За да е избегнат колите спират по средата на платното.Това съзадава задръстване,невъзможност за завиване ,риск от ПТП и поврждане на автомобилите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.06.202110:20
    Здравейте! Ремонтът е възложен на фирма изпълнител.
  • 31.05.202116:35
    Здравейте! Към момента се извършват огледи на уличната настилка в Асеновград. Възстановяването й ще бъде възложено при благоприятни климатични условия. Междувременно, ще се предприемат действия по обозначаване на опасните участъци.
  • 27.05.202112:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали