В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №839

Опасна детска площадка

Начало
26.05.2021
ID:
839

Опасна детска площадка

Подаден от: Валентин

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 29Б, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Гумените предпазители на пясъчника ги няма, но винтовете са останали. "Пърчовата" градинка на ул. "Цар Освободител".


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.07.202115:37
    Здравейте! Детската площадка, която визирате, е включена в графика за текущи ремонти. Ремонтните дейности на детската площадка на ул. „Цар Освободител“ стартираха от 05.07.21 г.
  • 26.05.202110:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали