В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №838

Детска площадка в окаяно състояние вече 1 година

Начало
25.05.2021
ID:
838

Опасна детска площадка

Подаден от: Християна Налбантова

Място/адрес: ул."Цар Иван Асен II" 82

Описание: Вече повече от година детската площадка е в окаяно състояние. Всички съоръжения се рушат и стават опасни за децата. Има стърчащи пирони от пясъчника, двете врати на площадката са счупени, люлката и т.н. Децата, които идват тук, вече няма с какво да играят. Ние, родителите, силно се надяваме да бъде обърнато необходимото внимание на сигнала.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.07.202115:31
    Уважаема г-жо Налбантова, детската площадка, която визирате, е включена в графика за текущите ремонти. Ремонтните дейности на детската площадка на ул. „Цар Иван Асен II“ №76, 78 и 82 са предвидени да стартират от днес, 09.07.21 г.
  • 26.05.202110:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали