В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №837

Незаконни маси и столове

Начало
25.05.2021
ID:
837

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Асеновград , бул. "България"20 магазин за официални рокли ELEGANT

Описание: Всеки ден продавачката от магазин за официални тоалети на бул. "България" 20 изважда на тротоара метална маса и няколко метални стола. Тротоарите са общинска собственост и мястото е обособена зона за преминаване на пешеходци. Гледката там с наслаганите маси и столове и съответно събирането на всякакви хора насядали по тези незаконно поставени столове в една от централните части на града е нелицеприятна и незаконосъобразна. Моля да извършите проверка и да вземете необходимите мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител