В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №836

с.Лясково

Начало
24.05.2021
ID:
836

Друго

Подаден от: Елица Борисова

Място/адрес: с.ЛЯСКОВО

Описание: Гробищния парк в селото е в окаено състояние.Трева колкото човешки ръст.Не се виждат нито паметници,нито гробове ,нито патеки,Моля за съдействие, най добре изпратете бригага Паркове и градини да го окоси.Местни жители в селото почти не останаха,а новодошлите не ги вълнува този проблем, Моля за съдействие.Благодаря ви.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202114:03
    Уважама г-жо Борисова Уведомяваме Ви, че гробищния парк в с. Лясково е окосен.
  • 27.05.202116:57
    Уважаема г-жо Борисова, уведомяваме Ви, че ангажиментът за косене на тревните площи на територията на селото е на Михаела Господинова – ст. специалист към община Асеновград, отговаряща за с. Лясково. Сигналът Ви е препратен за изпълнение към нея.
  • 25.05.202109:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали