В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №835

Безстопанствена кола

Начало
22.05.2021
ID:
835

Друго

Място/адрес: Ул. Рилска

Описание: Здравейте. На ул. Рилска 3 (предполагам) е разположена кола, която очевидно не ползва, от няколко месеца е разположена срещу училище ,,Ангел Кънчев''. Колата е черен мерцедес с регистрационен номер PB 5291 XB. Моля за съдействие за откриване на собственика й и преместване на подходящо място.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител