В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №834

Маркиране посоки на движение в кръгово кръстовище

Начало
20.05.2021
ID:
834

Предложение

Подаден от: Златка Шакева-Марева

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Мисля, че ще е добре да бъдат маркирани посоките на движение за всяка от лентите при влизане в кръговото движение. Недоразумения и предпоставки за ПТП стават особено при влизане откъм моста на пазара и излизане в посока БББ.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител