В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №833

Опасно дърво

Начало
19.05.2021
ID:
833

Паднало дърво

Подаден от: Йордан

Място/адрес: Кв.изток бл.1

Описание: Здравейте искам да попитам има пред блок 1 квартал изток един бор които ще падне със сигурност сабрахме се комшиите и искаме да се премахне защото сее наклонил и се е спукала подпорната стена . Идваха някакви хора от общината да гледат и нищо мислим да викним телевизията ако не ни съдеиства общината . Благодаря за отговора ако може отговор към кои да се обърнем.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.05.202116:26
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че в деловодството на община Асеновград е постъпил сигнал с вх.№94.Д.94/25.02.2021 г. от Димитър Димитров - домоуправител на бл.1, вх.А, кв. "Изток", с искане да бъде премахното същото дърво. С писмо с изх. №94.Д.94/29.03.21 г. бе отговорено на Димитър Димитров, че е необходимо да се представи подписка за съгласие от всички живеещи в блока, след което ще се предприемат мерки по премахване на дървото.
  • 19.05.202116:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали