В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №832

Не регламентирано сметище

Начало
19.05.2021
ID:
832

Отпадъци/почистване

Подаден от: Октай

Място/адрес: Йордан йовков 33 и

Описание: Аз живея под църквата в Долни воден точно до нас има една дупка превърна се на не регламентирано сметище изхвълят битови отпадъци пълно е с змии почнаха да ми влизат в двора искам дасе възтанови оградата и дасе третира против змии


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202216:00
    Здравейте, увдедомяваме Ви, че проблема е отстранен.
  • 23.06.202115:38
    Уважаеми г-н Октай , Във връзка с постъпил сигнал от Вас на 19.05.2021г., в Община Асеновград Ви уведомяваме, че Вашия сигнал е пренасочен към Директора на дирекция ”ИПУТ” за възлагане на фирма – изпълнител да се възстанови телената ограда под църква „Св.Св. Кирил и Методий” в кв.Долни Воден. На посочения район периодично се извършва третиране на тревните площи.
  • 19.05.202115:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали