В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №826

незаконно навлизане /строеж/ в частен имот

Начало
18.05.2021
ID:
826

Незаконно строителство

Подаден от: костадин костадинов

Място/адрес: Улица Кресна 3

Описание: Здравейте , Моля за своевременни мерки от Ваша страна във връзка с навлизане в частен имот и извършване на строителни дейности в него.Неправомерно , несъгласувано и незаконно е навлизането в личната ни собственост / прилагам снимки .Извършителят е предупреден устно и помолен учтиво да преустанови тези си незаконни дейности - в рамките на 4 месеца действия от негова страна не бяха предприети и навлизането в частния ни имот е на лице.Моля за бърза проверка , има законови изисквания за минимални отстояния на строеж от границите към съседни имоти.Ще сезираме необходимите институции .


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 21.10.202108:55
    Уважаеми господин Костадинов, благодарим Ви за сигнала, извършена е проверка от експерти. Все още тече проучване по казуса. Ще Ви уведомим своевременно за развитието по случая.
  • 18.05.202115:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали