В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №825

Неправилно паркиране

Начало
17.05.2021
ID:
825

Въпрос

Подаден от: Димитър

Място/адрес: ул Велико Търново( между ул.Гоце Делчев и ул.Тракия), пред пенсионерския клуб на бул.България и пред Стадион

Описание: Здравейте, Бих желал да Ви обърна внимание на паркирането и спирането в нашия град. Докога ще ползваме тротоарите за паркинги и пешиходците ще се движим по платната за движение,а също и докога всеки ще спира както си иска и ще затруднява движението? Надявам се,сигналът ми да не остане без резултат и община Асеновград и полицията да започнат да глобяват нарушителите,защото само така хората ще се научат. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 31.05.202116:20
    Здравейте! При извършваните ежедневни проверки нарушителите се глобяват с фиш от служители на Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" към община Асеновград и РУ - Асеновград.
  • 17.05.202115:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали