В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №824

Разбита настилка на детска площадка

Начало
16.05.2021
ID:
824

Опасна детска площадка

Подаден от: Елена

Място/адрес: ж.к. Баделема 14А, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Голяма част от настилката от детската площадка е извадена и струпана на купчина в самата площадка. Пясъчникът е обрасъл с трева и се ползва за тоалетна на уличните животни.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител