В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №821

неработещ светофар

Начало
14.05.2021
ID:
821

Неработещ светофар

Място/адрес: бул. „България“ 77, 4230 Асеновград, България

Описание: Светофарът за пешеходци за пресичане на бул."България" при кръстовището за кв.Запад е много кратък. Не е съобразен с времето, необходимо за нормално пресичане на булевард с 5 платна за движение. Освен това от едната страна свети само червена светлина, а от другата страна въобще не свети.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:10
    Здравейте! Служители на община Асеновград извършиха проверка. Констатирано е, че следва да се закупи нов светофар. За целта общинската администрация ще проучи за ценови предложения.
  • 14.05.202109:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали