В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №82

Осветление

Начало
10.03.2020
ID:
82

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ердинч

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 10А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Осветлението между блок 100 и блок 110 във квартал Запад, не работи 2 вечер


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.03.202013:41
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система м/у бл.100 и бл.110 в кв. „Запад“. Осветлението е възстановено и вече функционира.
  • 11.03.202008:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали