В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №819

Косене и пръскане

Начало
13.05.2021
ID:
819

Друго

Подаден от: Васил Коройчев

Място/адрес: ул. „Тодор Александров“ 6, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля уважаеми дами и господа да окосите и напръскате общинския Ви имот в двора на новата църква св.Марина


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 08.06.202113:46
    Уважаеми г-н Коройчев, проблемът е разрешен.
  • 27.05.202116:48
    Уважаеми г-н Коройчев, уведомяваме Ви, че зелените площи около църквата „Св. Марина” ще бъдат включени в графика за косене и пръскане.
  • 14.05.202108:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали