В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №818

Необезопасен участък

Начало
12.05.2021
ID:
818

Опасна улична дупка

Подаден от: Десислава Запрянова

Място/адрес: Тротоара пред ресторант "Чинара"

Описание: Здравейте. Сигнализирам за необезопасен по никакъв начин участък от пътя - тротоара пред ресторант "Чинара", който е разкопан. Има дълбока дупка (ров) и никакви указващи табели, знаци, или сигнална лента, че на пътя има участък в ремонт. Моля, да бъдат взети мерки за обезопасяването му, предвид това, че може да се случи инцидент, особено в тъмната част на деня. Благодаря Ви!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител