В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №817

Новите табелки в централния парк (Забранено разхождане на кучета)

Начало
12.05.2021
ID:
817

Безстопанствени кучета

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, от 12.05.2021 в централния парк има нови табели забраняващи разходки с кучета (по изображението се разбира, че и на кашика не може) Аз съм стопанин на куче, което е ципирано, вакцинирано, обезпаразитено и т.н. Няма нужда да се споменава, че и данъци се плащат. Въпросът ми е следният, ако не мога да си разхождам кучето в парка, къде има специални за целта кучешки площадки и обезпаразитени места за социализация на кучето, тренировки и т.п.(живея на адрес ул. площад България 2) Има стотици регистрирани кучета и редно е да им се осигурят условия. Големи фирми като "Purina" "Pedigree" с удоволствие ще ви изградят кучешки площадки, само им осигурете място. Моля да не приемате връждебно моето запитване. Объркан съм след видяното днес. Желая Ви успех и търпение.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.05.202117:07
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че е забранено присъствието на кучета в детските площадки. Стопаните на кучета могат да преминават през парка, като кучето трябва да е с повод, а за големите кучета - и с намордник, но нямат право да ги пускат да се разхождат свободно в парка. Обособени места за разходка и игра на кучета на територията на Асеновград за момента има изградени в кв. "Запад". За в бъдеще се предвижда изграждане на други такива площадки на територията на Асеновград.
  • 12.05.202115:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали