В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №815

Теч на шарените стълбички

Начало
10.05.2021
ID:
815

Теч на вода

Подаден от: Таня Тоскова

Място/адрес: Шарените стълбички

Описание: Здравейте,отново има теч по т.н шарени стълбички .Моля,проблема да бъде решен,идва лято,водата е от канализацията!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител