В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №813

Ново улично осветление

Начало
08.05.2021
ID:
813

Предложение

Място/адрес: град Асеновград, ул. Захари Стоянов 43

Описание: На улицата има стълб и тъй като е тъмно, желаем да ни бъде включена улична лампа. Молим за съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител