В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №810

Разкопано от ВиК

Начало
06.05.2021
ID:
810

Въпрос

Място/адрес: Искра 17

Описание: Преди известно време бях подал сигнал за разкопано и невъзстановено пространство на Искра 17 . Свързаха се с мен от ВиК и казаха , че до краят на седмицата ще бъде възстановено . От тогава минаха около два месеца .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител