В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №807

Разхвърляна отрова!

Начало
05.05.2021
ID:
807

Безстопанствени кучета

Подаден от: Жаклина

Място/адрес: Ул.Спортист, около детската градина

Описание: Здравейте от няколко дни в социалната мрежа фейс буй се пускат постове за разхвърляна отрова в различни квартали из града. В кв. Запад, кв. Изток , на улица Спортист , около детската градина там има най много натровени животни. Моля да се вземат необходимите мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител