В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №805

Затворена пътека към гората

Начало
05.05.2021
ID:
805

Друго

Място/адрес: ул. „Славянска“ 50, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Пътеката към гората е преградена от площадка, има паркиран автомобил точно на пътеката. Тази площадка законно ли е изградена? Тя частна собственност ли е? Собственниците имат ли право в бъдеще да я заградят? Има кооперация която в кадастъра не е описата, предполагам че няма акт 16, а видимо там живеят хора. Приложена е кадастрална карта, кооперацията видимо липсва там. Моля проверете случая, и осигурете нормално преминаване на граждани по пътекъта към гората.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.06.202116:32
    Уважаеми г-н Гьорев, извършена е проверка на място. Предупредени са собствениците на самостоятелни обекти в жилищната кооперация да не паркират на пътеката. Подходът към гората е свободен.
  • 05.05.202111:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали