В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №804

Спукан тръбопровод

Начало
04.05.2021
ID:
804

Теч на вода

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: 6ти Януари 28

Описание: Между плочките на тротоара, срещу ресторант Чинара,"извира" питейна вода! Тротоара и пътното платно са постоянно във вода което създава голяма опасност за участниците в движението! Нека компетентните служби се заемат с отстраняване на проблема незабавно. Разбираме че дните са празнични, но проблема е почти от месец! Първият ми сигнал е подаден на 15 Април чрез друга платформа. Погрижете се за безопасността на гражданите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител