В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №792

Безстопанствени кучета

Начало
26.04.2021
ID:
792

Безстопанствени кучета

Подаден от: Янка Спасова

Място/адрес: Юговско ханче

Описание: Изоставено и агресивно куче.Хвърля се на камиони


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.06.202116:39
    Уважаема г-жо Спасова, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. Следваща дата за улов е насрочена за 14.06.21 г.
  • 26.04.202116:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали