В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №791

Паркиране

Начало
25.04.2021
ID:
791

Въпрос

Подаден от: Гергана

Място/адрес: Ул.Цар Иван Асен II 82

Описание: Паркиралите коли на ул.Цар Иван Асен II 82 подлежат ли на глоби. Ако да, от кога е тази разпоредба? По какъв начин общината е осигурила място за паркиране на живеещите на посочения адрес?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:25
    Здравейте! Ще продължат акциите по глобяване на собствениците, паркирали неправилно автомобилите си, съгласно поставените знаци. Там където липсват такива, ще бъдат поставени.
  • 26.04.202109:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали