В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №79

Бездомни кучета

Начало
10.03.2020
ID:
79

Безстопанствени кучета

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 26, 4230 Асеновград, България

Описание: Бих искал да сигнализирам за няколко бездомни кучета, които обикновенно обикалят около магазин Лидл. Те преследват минаващите по улицата пешеходци и превозни средства и са предпоставка за инциденти. Аз се придвижвам в града основно с велосипед, но ме е страх да минавам от това място. Бездомни кучета има и на други места. Надявам се тези, от които зависи, да разрешат проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 17.03.202017:06
    УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН СТАМЕНОВ, Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на електронния портал за сигнали на община Асеновград, отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград Ви уведомява, че при следваща акция по улов на безстопанствени кучета, районът около магазин "Лидл" ще бъде обходен и всички агресивни безстопанствени кучета ще бъдат уловени и настанени в приют, спазвайки разпоредбите на чл.46 и чл.51 от Закона за защита на животните.
  • 11.03.202008:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали